Po dwuletniej przerwie związaną z pandemią Covid 19, udało nam się zorganizować już po raz kolejny Bal karnawałowy „Małanka”.

Na tegorocznym balu, do muzyki zespołu AS bawiło się ponad 270 osób.

Tradycyjnie została przeprowadzona loteria charytatywna, w której żaden los nie był pusty, a do wygrania było ponad 120 różnych nagród, m.in.: blendery, miksery, perfumy, zestawy kosmetyków, vouchery na siłownię, na zabiegi kosmetyczne, bony na banię z dowozem w wybrane miejsce, na zabiegi pielęgnacyjne dla psów, bony na projekt zaproszenia, na pizzę, książki, maskotki, obrazy, akcesoria z logo Senatu RP, z logo IPA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów), piłki, kubki.

W tym miejscu dziękujemy tegorocznym sponsorom:

– siłowni „ProGym” ,

– autoryzowanemu serwisowi Volvo – firmie „ETMUS” Etmus Biała Podlaska],

– Piotrowi Maksimowi z firmy „M.G. Telecom”,

– salonowi groomingu „Psi Fryz”,

– właścicielom „Mobilnego Relaxu” ,

– Monice Szydłowskiej z „Produktowego Świata Moniki”,

– Natalii Pugacewicz z firmy „Nallia Studio”,

– przedstawicielce firmy „COLWAY” – Natalii Kulawiec,

– Katarzynie Łaskarzewskiej „Centrum Pszczelarskie Łaskarzewscy”,

– Spółdzielni Socjalnej „Wspólna Chata” z Tucznej,

– Agencji Reklamowej „Agraffka”,

– Lenie Semeniuk,

– Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu Policjantów w Lublinie,

– Lubelskiej Grupie Wojewódzkiej IPA oraz IPA Biała Podlaska.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pracowników i właścicieli „Dworku Helena”, którzy od wielu lat zapewniają wysoki poziom obsługi małankowych gości. 😊❤️ Słowa uznania wysyłamy również zespołowi AS, który wspaniale dobrał grane utwory do specyfiki naszego balu. Muzyka na żywo, akordeon, skrzypce stworzyły niesamowity klimat!💃🕺

Wyrazy wdzięczności należą się naszemu opiekunowi ojcu Marcinowi Gościkowi, który nadzorował i koordynował nasze działania oraz matuszce Monice Gościk, która zorganizowała, przygotowała i poprowadziła loterie małankową.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TEGOROCZNEJ MAŁANKI. TO DZIĘKI WAM NASZ BAL JEST WYJĄTKOWY I MA NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ. CIESZĄ NAS KOMENTARZE OD WAS, ŻE WRÓCICIE NA MAŁANKĘ ZA ROK, ALBO, ŻE NIGDY NIE BYLIŚCIE NA TAK WSPANIAŁEJ IMPREZIE.

TO DZIĘKI WAM POMOŻEMY WIKTORKOWI W WALCE Z CHOROBĄ!🙏❤️

Dziękujemy i do zobaczenia za rok‼️❤️🥰

Kategorie: Aktualności